Preskoči na vsebino


Namen svetih maš

Legenda:

+   en pokojni

++ dva ali več pokojnih

Za dušnica: masa za dušo umrlega

ST: Sveta Trojica

Ž.C. župnjiska cerkev

 

Nedelja,              20.5.

  9.00

19.00

  8.30 

10.30

            Za župnijo

+          Ladislav Tominec                   

++        Viktor in Marija Prek                                   Gore                             

+          Andrej Lapajne       (30. dan)                    Vojsko                       

BINKOŠTI

Bernardin Sienski

ponedeljek,     21.5. 

 11.30

 18.00

            V čast Materi Božji                               Bolnišnica       

            V  čast MB Svetogorski  (Ček .36)         Čekovnik           

Marija M.Cerkve

torek,               22.5.  

 

  19.00

             

++         Rustja          

Julija

sreda,               23.5.

 

8.00  

          

++         Apolonija in Ivan Rupnik          

Socerb

četrtek,            24.5.

 

19.00

 

                

++         Marija in Alojzij Pregelj                           

Marija Pomočnica.

petek,               25.5.

 

19.00

           

+           Jožef Trček                                       

Beda Častitljivi

sobota             26.5.

  

19.00

                             

+           Majda Prezelj  ( sošolci)                                                                                     

Filip Neri

Nedelja,           27.5.

  9.00

 19.00

  8.30

10.30

             Za župnijo              

++         starše Murovec                                                                                                                                    

++         Marija in Ivan Leskovec                              Gore                                                                                                 

++         Hvala in Gnezda                                       Vojsko                    

 SVETA TROJICA

Alojzij Grozde

 

Ponedeljek      28.5. 

  11.30

  18.00

+           Marija Bratina                                      Bolnišnica

+           Marjan Žgavec                                      Čekovnik

German

Torek,              29.5.

  

19.00

          

+           Iva Čuk                                                                                                        

Maksim Emonski

Sreda,              30.5. 

 

8.00

                                                

++         Kenda                                            Sveta Trojica                                                         

Kancijan

Četrtek,            31.5.

 

 19.00

         

              Za župnijo                                  

SV. REŠNJE TELO

Petek,                1.6. 

 

 19.00

                  

+           Rozalija Nanut       (1.obletna)       

Justin

Sobota,             2.6.

 

 19.00

          

             Po namenu ŽRV za duhovne poklice                              

Erazem

Nedelja                 3.6.

  9.00

19.00

 8.30 

10.30

             Za  župnijo

++         Marjana in Franc Govekar                                                                                                                                                                              

++         Anton in Marija Lazar                                   Gore                                          

++         Viktorija in Alojz Likar                                Vojsko                 




Print Friendly and PDF