Preskoči na vsebino


Namen svetih maš

Legenda:

+   en pokojni

++ dva ali več pokojnih

Za dušnica: masa za dušo umrlega

ST: Sveta Trojica

Ž.C. župnjiska cerkev

 

 

Nedelja,              17.9.   

  9.00

19.00

8.30 

10.30

              Za župnijo -  SVETA BIRMA

+            Zofija Tratnik                    

+            Ivan Brus                                                       Gore

++          Vidmar      (V.16)                                        Vojsko

24.  med letom

Nd. sv. kandidatov

ponedeljek,     18.9.

 

11.30 

                             

+             Alojz Majnik                                          Bolnišnica

Jožef Kupertinski

torek,               19.9.

 

19.00

             

 +            Janez Kavčič

Januarij

sreda,              20.9.     

 

19.00

 

++           Jazbar, Majnik , Svetic                        

Korejski mučenci

četrtek,            21.9.

 

19.00

 

               V dober namen in blagoslov narave                     

Matej

petek,              22.9.

 

19.00

                                                        

+             Marijan Kogej                                            

Mavricij

sobota,            23.9.   

 

19.00

                                        

++          Ana in Marjan Ipavec                        

Pij iz Pietrelčine

Nedelja,           24.9.

 9.00

 19.00

 8.30

10.30

               Za župnijo              

               V dober namen v zahvalo                                                                                  

+             Gašper Mohorič                                           Gore                                                  

+             Cvetko Hvala                                             Vojsko

25.  med letom

Slomškova nedelja

Ponedeljek      25.9. 

 

11.30

      

               V dober namen                                    Bolnišnica                                   

Firmin

Torek,              26.9.

  

19.00

 

+             Alojzij Majnik         ( 30. dan )                                                

Kozma in Damijan

Sreda,              27.9.

 

19.00

                                                    

++           Milka in Dominik Govekar                   

Vincencij Pavelski

Četrtek,           28.9.

 

19.00

             

+              Franc Lapanja                                        

Venčeslav

Petek,              29.9.

 

19.00

                              

++            Janez in Slavka Gnezda

Mihael,Gab in .Rafael

Sobota            30.9.

 9.00

19.00

               V čast MB                                                    Dom

+             Srečko Kavčič       ( 30.dan )                   

Hieronim

Nedelja               1.10.

  9.00

19.00

  8.30 

10.30

                Za  župnijo

+              V čast MB. Po namenu ŽRV           

+              p. Pavel Leskovec                                       Gore

++            Metod in Srečko Plesničar                        Vojsko              

26.  med letom

Rožnovenska ned.




Print Friendly and PDF