Dobrodelni koncert DK Idrija Cerkno

1. Dobrodelni koncert –MOZAIK DOBROTE

Po večletnih pogovorih smo se tudi v DK Idrija – Cerkno odločili , da pripravimo dobrodelni koncert z naslovom Mozaik dobrote. Iz naših župnij smo povabili nastopajoče, ki so se z veseljem odzvali, da naredijo nekaj dobrega za celo dekanijo.

Tako je bila v soboto 23.4. 2016 ob 19.uri dvorana kulturnega doma Spodnja Idrija nabito polna. Nastopajoči smo tako z veseljem, energijo, ljubeznijo skupaj z poslušalci gradili Mozaik dobrote, ki se je ob koncu koncerta oblikoval v veliko srce.

V skoraj dvournem koncertu je nastopilo okrog  80  nastopajočih od najmlajših do prekaljenih glasbenikov in ustvarjalcev.

Ta večer je bil nekaj posebnega, bilo je čutiti toplino, ljubezen, bil je čas druženja, spokojnost večera, nekaj za dušo in srce.

Zbrana sredstva se bodo namenila za ljudi v stiski, zato se v njihovem imenu zahvaljujemo vsem nastopajočim, darovalcem in obiskovalcem. Če pozabimo mi- Bog ne pozabi.

zapisala ga. Lukan Irena

Slike