Praznik sv. birme

Praznik sv. birme bo za našo župnijo v nedeljo, 24.9.

Z devetdnevnico v čast Svetemu Duhu smo že pričeli v petek, 15.9. in do praznika za birmance župnij Idrija in Godovič poteka skupno vsak dan na različnih mestih obeh naših župnij. Ob tem vabimo vse župljane, posebno pa starše in botre birmancev, da se po svojih močeh udeležite maš in prosite milosti za naše mlade, ki začenjajo pot odraslega krščanstva.

Spoved pred birmo za birmance, botre in starše bo v četrtek, 21.9. ob 18.00.

Po maši v soboto, 23.9. bo generalka. Lepo prosimo, da se te, kolikor je le mogoče, udeležijo tudi botri.

Na praznični dan, 24.9. bo v Idriji slovesna sveta maša ob 10.00. Slovesnost in podelitev zakramenta sv. birme bo vodil g. škof Jurij Bizjak, ki ga ob tem prisrčno pozdravljamo v naši župniji! Za streženje naprošamo mlade, za zakusko po maši pa vse župljane dobre volje!