Evropsko taizejsko srečanje v Ljubljani

Evropsko taizejsko srečanje v Ljubljani

Taizejsko evropsko novoletno srečanje bo letos v Ljubljani. Organizatorji si želijo, da bi se čim več mladih prijavilo na srečanje in tiste dni prespalo v Ljubljani oz. okolici. Pogoj je 18 let in več. Za mlajše pravijo, da jih bodo vpisali, če si bodo sami uredili nočitev (npr. pri kakšnem sorodniku). Poleg tega bodo veseli prostovoljcev (18+ let), ki se lahko prijavijo v kakšni župniji ali preko organizatorja. Za posameznike in skupine je odprt tudi obisk večerne molitve v Stožicah in delavnic čez dan ter opoldanske molitve v ljubljanskih cerkvah. Za večje skupine bodo prosili za predhodno najavo (za delavnice in Stožice). Vabljeni mladi, pa tudi bivši udeleženci taizejskih srečanj, da se od 28. do 31. 12. udeležijo taizejskih molitev v Ljubljani. Taizejske molitve pa potekajo tudi že v mesecih priprave. Več na https://taizeljubljana.si/.