Začetek katehetskega leta

Kot smo omenili, novo katehetsko leto začenjamo na nedeljo mladih, 10.9. s katehetskimi/družinskimi mašami. Ta dan posebno mesto dajemo tudi našim mladim, da jim pokažemo, kako pomembni so za nas. Letos bomo poskusili tudi z poživitvijo druženja po maši, da bi se naša skupnost bolje povezala. Za september prosimo za pomoč zakonsko skupino.

Srečanje katehetov

Srečanje za katehete obeh župnij pred začetkom leta bomo imeli v četrtek, 7.9. ob 19.30 v župnišču Idriji.

Srečanja s starši

Starše otrok, ki želijo obiskovati kateheze, lepo vabim na srečanje pred začetkom leta. Na srečanjih se bomo na začetku katehetskega leta dogovorili o urniku kateheze, o praznovanjih birme in prvega svetega obhajila ter svete spovedi, ter o stvareh, ki jih pričakujemo drug od drugega.

Srečanje za starše otrok 1. razreda in vpis h katehezi bo v ponedeljek, 11.9. ob 18.00. Lepo prosimo, da k vpisu pridete tako vsaj eden od staršev kot tudi otrok, da se spozna z župnikom in katehistinjo. S seboj prinesite družinske knjižice in krstni list, če je bil otrok krščen v drugi župniji.

Srečanje za starše otrok od 2. do 5. razreda bomo imeli v ponedeljek, 11.9. ob 19.30, za starše od 6.-9. razreda pa v sredo, 13.9. ob 19.30.