Praznik prvega sv. obhajila

Praznik prvega sv. obhajila

V nedeljo, 22.5. bodo k prvemu svetemu obhajilu pristopili še otroci 3. in 4. razreda na Gorah in na Vojskem.

Na Gorah bodo to Jaka Volarič, Matija Prebil, Hana Bončina, Tine Govekar, Kristina Kavčič, Karin Petrič, Vita Vidmar in Pegam Gantar,

na Vojskem pa Žan Grošelj, Andraž Grošelj, Nejc Gnezda in Karolina Vončina.

Na praznik se bomo pripravili v petek, 20.5., na Gorah in v soboto, 21.5. na Vojskem. Z otroki se najprej dobimo pri sveti maši, na Gorah ob 18.00, na Vojskem pa eno uro prej, ob 17.00, ker je ob 19.00 tam prireditev »Pri nas je pesem doma«. Po njej pa bomo imeli še vaje za nedeljsko praznovanje (generalko).

Maše bodo na praznični dan na obeh koncih pol ure kasneje kot navadno, na Gorah ob 9.00, na Vojskem pa ob 11.00, da bo imela žlahta nekoliko prijaznejše ure vstajanja.

Dragi otroci, tudi vam iskrene čestitke! Imejte vedno dovolj ljubezni do Jezusa, čimvečkrat ga prejmite v svoje srce pri obhajilu. On vam bo pomagal, da boste dobri in prijetni ljudje. Veselimo se z vami in molimo za vas!