Pozdravljena, pozdravljen. Lepo, da si tu.

Podstran, na kateri se nahajaš, je navdihnila naša iskrena želja, da bi naša župnija postala odprta za vse. Da. Resnično, za vse.

Za vse, ki iščete odgovor na to ali ono vpršanje, za vse, ki pogrešate skupnost, za vse, ki si želite malo pokramljati, za vse, ki ste utrujeni od življenja in za vse, ki kipite od življenja! Za vse, ki niste sprejeti nikjer drugje in celo za tiste, ki mislite, da je nenavadno, da dandanes še kdo verjame v Boga. Pridite, povabljeni na obisk!

Navdihuje nas razmišljanje Papeža Frančiška, ki pravi:

Vera je resnično močna spodbuda pri priznavanju drugega; kdor veruje, namreč spoznava, da Bog vsakega človeka ljubi z neskončno ljubeznijo. Po njej pa »mu naklanja neskončno čast«. (Papeževa okrožnica: Vsi bratje, str.40)

in besede Jezusa:

»…vi vsi pa ste bratje.« (Mt 23,8)

Povabljen na sproščen obisk s sokom ali čajem! 🙂 Izpolni spodnji obrazec in se dogovori za termin.